ממליצים עלינו

ממליצים עלינו

אחת מאבני הדרך הראשונות שלנו היא שביעות רצון הלקוחות, אנו משקיעים משאבים ומאמצים רבים על מנת לשפר את שביעות רצון הלקוחות שלנו , חשוב לנו שכל לקוח יקבל יחס אישי ואדיב.

דני היקר מאוד עוזר מעבר למה שצפוי מאיש מקצוע,גם משתף מידע,נעזר באנשים שמכיר למציאת ציוד דנטלי,ממש אדם מקסים , כמו חבר טוב מהצבא.אני מאוד מרוצה מהשרות שהמרכז לפרסום דנטלי נתן לי,תודה גדולה,שנמשיך לעבוד יחד וכולנו נצליח.שנה טובה ומוצלחת לנו.

באהבה ד"ר ר.גלעד רופא שייניים מהצפון

המלצה למרכז הפרסום הדטלי

יום אחד אחרי שפורסם רנטגן פנורמי למכירה אני בקשתי להגיע לראות את המוצר אחד מנציגי המרכז לפרסום דנטלי התלווה אלי על מנת לתת יעוץ חשוב לי להדגיש שהליווי והייעוץ היו חינם לגמרי ולא הייתי מחויב לבצע את העסקה אך זה תרם מאוד הנציג עזר לי לקבל מוצר מעולה במחיר שלא הייתי משיג בלעדיו לאורך כל הדרך הייתה שקיפות מלאה ונוסף לזה קבלתי הדרכה התקנה והובלה חינם אני מודה מקרב על השירות האדיב והאמין

המלצה על רכישת ציוד דרך המרכז לפרסום דנטלי

רופא מכרמיאל

אני רופא צעיר חיפשתי עבודה במשך תקופה ארוכה אחרי שפניתי  "להמרכז לפרסום דנטלי" מצאתי עבודה שהתאימה לי במהירות , פשוט הטלפון לא הפסיק לצלצל.

המלצה למחפשי עבודה

רופא שיניים ממרכז הארץ

באתר "המרכז לפרסום דנטלי" יש מגוון רחב מאוד של ציוד דנטלי חדש ומשומש, אני תמיד נכנס ומתעניין לפני כל רכישה ותמיד מקבל יחס אישי.

המלצה לרכישת ציוד יד שנייה

רופא שיניים מחיפה

הייתי רוצה להמליץ על הפרסום באתר "המרכז לפרסום דנטלי", קבלתי מענה מהיר ויעיל במכירת מרפאת השיניים שלי במחיר סמלי.

המלצה לפרסום באתר

רופא שיניים מירושלים

אני רופאת שיניים מעל 30 שנה , תמיד חשבתי שאני מכירה היטב את השוק הדנטלי עד שפניתי למרכז הפרסום הדנטלי. אנשים הוגנים שאפשר לסמוך אליהם, עזרו לי ברכישת ציוד דנטלי חדש, דרכם זה תמיד זול יותר.

המלצה לקניית ציוד דנטלי חדש דרך המרכז לפרסום דנטלי

רופא שיניים, תל אביב

מעוניינים? זקוקים לייעוץ? מלאו פרטים